Wat we doen

Jobs

Duurzaamheid

Nieuws

Onze locaties

info@groupjansen.com

+32 11 79 92 00

Duurzaamheid

Nieuws

Onze locaties

info@groupjansen.com

+32 11 79 92 00

Maastriatlon 2024, bring it on

9 jul 2024
De Maastriatlon in Kinrooi ontving in het eerste weekend van juli maar liefst 1.355 deelnemers die zich van hun sterkste kant lieten zien. Niet alleen individuele sporters waren welkom, ook teams kwamen aan de startlijn. Met Group Jansen vaardigden we maar liefst 90 deelnemers af.

De prachtige Maasplas in Kessenich, dat was het decor voor de 4de editie van de Maastriatlon. Een tot in de puntjes verzorgde organisatie waar 3 dagen lang zowel competitief als recreatief 1.355 sporters hun tanden zetten in water, aarde en lucht. Group Jansen vaardigde maar liefst 90 deelnemers af en is daarmee het bedrijf met het grootste aantal deelnemers. Kessenich kleurde rood!

Het moet gezegd: alle Jansen-bikkels kwamen goed voorbereid en vol enthousiasme aan de start. Achteraf waren ze het allemaal over één zaak eens: de wind (tot 7 beaufort!) maakte het zwemmen, fietsen en lopen extra pittig. Als onze collega’s legden die onstuimige wind echter ‘gewoon’ als extraatje tussen de boterham. De vele supporters langs het parcours zorgden voor de nodige aanmoedigingen. En ook de heerlijke pasta achteraf deed zichtbaar deugd. Kortom, een fijne dag. De stramme spieren bij het begin van de werkweek nemen we erg graag bij.

“Als onderneming zetten we elke dag onze schouders onder het werkgeluk van onze medewerkers. Waarden zoals sportief presteren en gezellig zorgzaam dragen we hierbij hoog in het vaandel. Van een wandelevent, fietshappening tot vandaag de Maastriatlon: het zijn maar enkele voorbeelden van leuke en sportieve initiatieven die we op poten zetten. Een dikke proficiat aan alle deelnemers!”, aldus Sarai Bervoets, CCO van Group Jansen.

MAASTRIATLON-2024-6